Stevne med afrikansk pastor fra Molde

Han kommer fra Burundi og hans fulle navn er Albert Barankenyereye Ndayizeye. Vi gleder oss til vårt første stevne i våre lokaler i Kirkegata 40 i Sarpsborg. Vi opplever at menigheten vokser og at flere kommer på møtene. Dette var vår visjon nå vi kjøpte dette bygget midt i sentrum av Sarpsborg. Nå er som kjent alle restriksjoner borte og vi gleder oss over å kunne samles på vanlig måte. Pastor Albert er altså eneste afrikanske pastor som har tjeneste i Norge, han holder til pinsemenigheten Sion i Molde Det blir bønn for alle behov og alle er velkomne. I forkant av stevnet blir det bønn hver dag kl 19 denne uken. Altså fra mandag til torsdag bønn kl 19.

Be for menigheten, vær med i menigheten, gjør en forskjell!

Vi ses på Bless!

Comments are closed.