Ivan taler lørdag 7.juli

Lørdag samles vi igjen til møte. Det blir sang og vitnesbyrd og vi skal prise Herren sammen. Vår bror i Herren, Ivan Johansen taler Guds Ord. Ivan er en av støttene på Bless, han er en bønnekjempe og er med å løse mennesker i ettermøtene i Jesu navn. Vi ber om at han nok en gang har et ord fra Herren til oss. På Bless så ønsker vi å løfte forkynnere og vitner fram i møtene. Vi ønsker ikke stille døde møter, men vi tror på liv i menigheten hvor vi kan prise Herren løst fra menneskefrykt og sjenerthet. Vi sier som David: -Min sjel lov Herren og alt som i meg er love hans hellige navn.

Vi gleder oss over det fantastiske sommerværet og den skyfrie himmel. Noen venter på de mørke skyer da våre bønder trenger regn, men på den åndelige fronten så håper vi på fortsatt godvær over vår menighet. Vi takker Gud for alt som skjer og for alle som blir møtt av Gud. Vår Far i himmelen er rik nok, så kom og opplev hva himmelen har å by på. Vi ses!

Comments are closed.